VR - Dames Dubbel teamcaptain Leonie Middeldorp

3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 10 mei
4
KEENENBURG 2
0
NAALDWIJK 9
4
DE HOEK 3
0
DE COMMANDEUR-MAASLAND 7
2
LEIMONIAS 2
2
HODENPIJL 3
Vrijdag 19 april
1
NAALDWIJK 9
3
LEIMONIAS 2
3
KEENENBURG 2
0
DE COMMANDEUR-MAASLAND 7
0
HODENPIJL 3
4
DE HOEK 3

Wedstrijdschema

L.T.C. Keenenburg 2
VR17DDLeon
Uit
24-05-2024 19:00
Nr. 14145531
Baansoort: Roodzand kunstgras
VR17DDLeon
L.T.C. Naaldwijk 9
Thuis
07-06-2024 19:00
Nr. 14076040
Baansoort: Gravel

Poule stand (4e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.KEENENBURG 2330010110
2.DE HOEK 3321010210
3.LEIMONIAS 23111666
4.HODENPIJL 33021484
5.NAALDWIJK 93012393
6.DE COMMANDEUR-MAASLAND 73012292

Spelers (4)