VR - Heren Dubbel teamcaptain Arno van Marrewijk

3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 10 mei
3
ROZENBURG 4
1
RING PASS DELFT 1
1
DELFTSE TENNISBOND 1
3
HODENPIJL 1
0
TANTHOF DELFT 3
4
DE COMMANDEUR-MAASLAND 4
Vrijdag 19 april
4
DE COMMANDEUR-MAASLAND 4
0
ROZENBURG 4
1
TANTHOF DELFT 3
3
HODENPIJL 1
3
RING PASS DELFT 1
1
DELFTSE TENNISBOND 1

Wedstrijdschema

T.V. de Commandeur 4
VR17HDArno
Uit
24-05-2024 19:00
Nr. 14097699
Baansoort: Roodzand kunstgras
VR17HDArno
T.C. Rozenburg 4
Thuis
07-06-2024 19:00
Nr. 14129543
Baansoort: Gravel

Poule stand (2e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE COMMANDEUR-MAASLAND 4330011111
2.HODENPIJL 1330010210
3.TANTHOF DELFT 33102484
4.ROZENBURG 43102484
5.RING PASS DELFT 13102484
6.DELFTSE TENNISBOND 13003393

Spelers (4)

Overige activiteiten

Zondag 26 mei
08:30 – 12:00
Comp. dienst zo. ochtend: VR - Heren Dubbel Arno v Marrewijk