ZA - Dames DE/DD 17+ teamcaptain Anouk Witmer

1e klasse Dames 17+ Zaterdag (2DE-3DD)

2e in poule 1e klasse Dames 17+ Zaterdag (2DE-3DD)
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
4
SPIJKENISSE 1
1
VICTORIA 1
3
HODENPIJL 1
2
HOLY 1
3
NOOTDORP 1
2
AEOLUS-OLEDO 1
4
BARENDRECHT 1
1
MOORDRECHT 1
Zaterdag 11 mei
1
NOOTDORP 1
4
BARENDRECHT 1
3
VICTORIA 1
2
HOLY 1
2
SPIJKENISSE 1
3
HODENPIJL 1
2
AEOLUS-OLEDO 1
3
MOORDRECHT 1
Zaterdag 20 april
1
HOLY 1
4
SPIJKENISSE 1
4
MOORDRECHT 1
1
NOOTDORP 1
4
BARENDRECHT 1
1
AEOLUS-OLEDO 1
4
HODENPIJL 1
1
VICTORIA 1

Wedstrijdschema

T.V. Moordrecht 1
ZADEDAnouk
Uit
25-05-2024 12:00
Nr. 14135761
Baansoort: Gravel
ZADEDAnouk
T.V. Barendrecht 1
Thuis
01-06-2024 10:00
Nr. 14119460
Baansoort: Gravel

Poule stand (2e in poule 1e klasse Dames 17+ Zaterdag (2DE-3DD))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BARENDRECHT 1550019619
2.HODENPIJL 1550016916
3.SPIJKENISSE 15302151015
4.MOORDRECHT 15302131213
5.NOOTDORP 15203121312
6.AEOLUS-OLEDO 15104111411
7.VICTORIA 151048178
8.HOLY 150056196

Spelers (5)

Overige activiteiten

Zondag 2 juni
08:30 – 12:00
Comp. dienst zo. ochtend: ZA - DE/DD 17+ Anouk Witmer