Gemengd 17+ Zaterdag 2

2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

4e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 1 juni
5
TENNIPHIL 1
0
HODENPIJL 2
1
KRALINGEN 8
4
DE HOEK 1
2
DE HARTEL 1
3
KRALINGEN 7
Zaterdag 25 mei
5
HODENPIJL 2
0
KRALINGEN 8
3
DE DALLE 2
2
DE HARTEL 1
4
TENNIPHIL 1
1
DE HOEK 1
Zaterdag 18 mei
2
KRALINGEN 7
3
DE DALLE 2
1
DE HOEK 1
4
HODENPIJL 2
1
KRALINGEN 8
4
TENNIPHIL 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE DALLE 2660021921
2.TENNIPHIL 1650123723
3.KRALINGEN 76402171317
4.HODENPIJL 26303171317
5.DE HOEK 16204111911
6.KRALINGEN 861057237
7.DE HARTEL 160069219

Spelers (6)