ZA - Gemengd D 17+

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

3e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
4
DE DELFTSE HOUT 1
0
HTV BERG EN DAL 2
2
HODENPIJL 1
2
DE AERONAUTEN 2
1
CAPELLE 2
3
NAALDWIJK 2
2
VERBURCH 1
2
BERKENRODE 2
Zaterdag 11 mei
2
BERKENRODE 2
2
NAALDWIJK 2
2
HTV BERG EN DAL 2
2
DE AERONAUTEN 2
2
VERBURCH 1
2
CAPELLE 2
3
DE DELFTSE HOUT 1
1
HODENPIJL 1
Zaterdag 20 april
4
NAALDWIJK 2
0
VERBURCH 1
3
CAPELLE 2
1
BERKENRODE 2
3
HODENPIJL 1
1
HTV BERG EN DAL 2
1
DE AERONAUTEN 2
3
DE DELFTSE HOUT 1

Wedstrijdschema

L.T.C. Naaldwijk 2
ZAGDRowie
Uit
25-05-2024 14:00
Nr. 14094784
Baansoort: Gravel
TC Capelle 2
ZAGDRowie
Uit
01-06-2024 10:00
Nr. 14117799
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (3e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.NAALDWIJK 2541017317
2.DE DELFTSE HOUT 1540114614
3.HODENPIJL 1531114614
4.DE AERONAUTEN 25131101010
5.BERKENRODE 250327137
6.HTV BERG EN DAL 251137137
7.CAPELLE 251136146
8.VERBURCH 150235155

Spelers (1)