ZA - Heren 17+

5e klasse Heren 17+ Zaterdag

1e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
5
HODENPIJL 2
1
NAALDWIJK 7
6
DELFTSE TENNISBOND 5
0
ORANJE TC 6
1
HONSELERSDIJK 1
5
DE METSELAARS 6
5
TRAFORD 1
1
DE HOEK 3
Zaterdag 11 mei
1
ORANJE TC 6
5
DE METSELAARS 6
0
DE HOEK 3
6
NAALDWIJK 7
5
DELFTSE TENNISBOND 5
1
HONSELERSDIJK 1
Zaterdag 20 april
5
DE METSELAARS 6
1
DELFTSE TENNISBOND 5
5
HONSELERSDIJK 1
1
ORANJE TC 6
4
NAALDWIJK 7
2
TRAFORD 1
5
HODENPIJL 2
1
DE HOEK 3

Wedstrijdschema

HLTC De Metselaars 6
ZAHEDennis
Uit
25-05-2024 14:00
Nr. 14116992
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Parkeren? https://www.demetselaars.nl/index.php?page=40&sid=2
ZAHEDennis
T.C. Honselersdijk 1
Thuis
01-06-2024 10:00
Nr. 14141870
Baansoort: Gravel
Traford 1
ZAHEDennis
Uit
08-06-2024 10:00
Nr. 14073818
Baansoort: Gravel

Poule stand (1e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HODENPIJL 2440021321
2.DE METSELAARS 65311201020
3.NAALDWIJK 75401201020
4.TRAFORD 1430115915
5.DELFTSE TENNISBOND 55203141614
6.DE HOEK 35113111911
7.HONSELERSDIJK 151049219
8.ORANJE TC 650054264

Spelers (8)

Overige activiteiten

Vrijdag 24 mei
19:00 – 23:30
Comp. dienst vrijdagavond: ZA - Heren 17+ Dennis Gladpootjes