Gemengd 17+ Zondag

6e klasse (DE-HE-GD-DD-HD) Gemengd Zondag

6e in poule 6e klasse (DE-HE-GD-DD-HD) Gemengd Zondag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 mei
2
MARIAHOEVE 1
3
OBVIUS 5
4
NEVER OUT HOUTRUST 2
1
HODENPIJL 1
3
UNILEVER TC 1
2
UNICUM 2
2
HTV BERG EN DAL 2
3
QRAVEL 3
Zondag 21 april
3
HODENPIJL 1
2
UNILEVER TC 1
5
QRAVEL 3
0
MARIAHOEVE 1
0
OBVIUS 5
5
HTV BERG EN DAL 2
4
UNICUM 2
1
NEVER OUT HOUTRUST 2

Wedstrijdschema

TPC Unicum 2
ZOGYvonne
Uit
20-05-2024 09:00
Nr. 14119799
Baansoort: Gravel
ZOGYvonne
S.T.V. Qravel 3
Thuis
26-05-2024 10:00
Nr. 14122993
Baansoort: Gravel
ZOGYvonne
D.S.T.V. Obvius 5
Thuis
02-06-2024 10:00
Nr. 14102437
Baansoort: Gravel

Poule stand (6e in poule 6e klasse (DE-HE-GD-DD-HD) Gemengd Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.UNICUM 2430114614
2.QRAVEL 3430113713
3.HTV BERG EN DAL 2420212812
4.NEVER OUT HOUTRUST 2430111911
5.UNILEVER TC 14202101010
6.HODENPIJL 142029119
7.OBVIUS 541037137
8.MARIAHOEVE 140044164

Spelers (6)

Overige activiteiten

Zaterdag 1 juni
15:30 – 18:30
Comp. dienst za. eindmid: ZO - Gemengd 17+ Yvonne vd Sanden