ZO = HE 35+

4e klasse Heren 35+ Zondag

3e in poule 4e klasse Heren 35+ Zondag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 2 juni
1
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2
5
HODENPIJL 1
2
DE RHIJENHOF 2
4
SEGHWAERT 1
1
MERLENHOVE 1
5
HTV BERG EN DAL 1
Zondag 26 mei
4
HTV BERG EN DAL 1
2
SEGHWAERT 1
5
UITHOORN 3
1
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2
0
MERLENHOVE 1
0
DE RHIJENHOF 2
Maandag 20 mei
6
SEGHWAERT 1
0
MERLENHOVE 1
3
DE RHIJENHOF 2
3
HTV BERG EN DAL 1
4
HODENPIJL 1
2
UITHOORN 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 4e klasse Heren 35+ Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HTV BERG EN DAL 16510261026
2.SEGHWAERT 16321241224
3.HODENPIJL 16411231323
4.UITHOORN 36303191719
5.DE VLIEGENDE HOLLANDER 26123132313
6.DE RHIJENHOF 260149219
7.MERLENHOVE 160146246

Spelers (5)