ZO - Dames

5e klasse Dames Zondag

5e in poule 5e klasse Dames Zondag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 mei
3
PIJNACKER 2
3
ALBLASSERDAM 1
6
AEOLUS-OLEDO 3
0
PASSING SHOT 7
1
THOR DE BATAAF 2
5
TRIOMF 2
Donderdag 9 mei
4
THOR DE BATAAF 2
2
PASSING SHOT 7
Zondag 21 april
2
HODENPIJL 2
4
AEOLUS-OLEDO 3
5
ALBLASSERDAM 1
1
THOR DE BATAAF 2
3
TRIOMF 2
3
PIJNACKER 2

Wedstrijdschema

Passing Shot 7
ZODADemi
Uit
20-05-2024 14:00
Nr. 14082026
Baansoort: Gravel
ZODADemi
Alblasserdamse T.V. 1
Thuis
26-05-2024 12:30
Nr. 14137565
Baansoort: Gravel
L.T.C. Triomf 2
ZODADemi
Uit
02-06-2024 12:00
Nr. 14143064
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (5e in poule 5e klasse Dames Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ALBLASSERDAM 1431019519
2.PIJNACKER 2422016816
3.AEOLUS-OLEDO 3430115915
4.TRIOMF 24112101410
5.HODENPIJL 231028108
6.THOR DE BATAAF 241038168
7.PASSING SHOT 730032162

Spelers (5)