Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

Groen Hoofdklasse Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

5e in poule Groen Hoofdklasse Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 21 april
0
ATC-BUITEN 1
6
VLEUTEN DE MEERN 1
3
ALKMAAR 1
3
JOY JAAGPAD 1
3
HODENPIJL 1
3
FORESCATE 1
5
OOSTVOORNE 1
1
DE KEGEL 1

Wedstrijdschema

ZOGROEN10
T.V. Oostvoorne 1
Thuis
20-05-2024 09:00
Nr. 14087807
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Leuk dat jullie komen! Graag 15 minuten voor de start aanwezig zijn. Ons park is rookvrij.
ATC-Buiten 1
ZOGROEN10
Uit
26-05-2024 09:30
Nr. 14112234
Baansoort: Roodzand kunstgras
T.C. Alkmaar 1
ZOGROEN10
Uit
02-06-2024 11:30
Nr. 14139807
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Baan 4 + 5

Poule stand (5e in poule Groen Hoofdklasse Groen 10 t/m 12 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.JOY JAAGPAD 1431021321
2.VLEUTEN DE MEERN 1422017717
3.ALKMAAR 1422016816
4.FORESCATE 14121131113
5.HODENPIJL 14121101410
6.DE KEGEL 141039159
7.OOSTVOORNE 141036186
8.ATC-BUITEN 140134204