Groen 2 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

Groen 2 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

3e in poule Groen 2 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 21 april
0
VLAARDINGEN 2
6
HOOGVLIET 2
0
HOLY 4
6
SCHIEBROEK 2
5
DE DELFTSE HOUT 3
1
HODENPIJL 3
5
TANTHOF DELFT 2
1
DELFTSE TENNISBOND 4

Wedstrijdschema

L.T.C. Hoogvliet 2
ZOGROEN203
Uit
20-05-2024 11:30
Nr. 14091737
Baansoort: Gravel
ZOGROEN203
Delftse Tennisbond 4
Thuis
26-05-2024 09:00
Nr. 14135708
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Leuk dat jullie komen! Graag 15 minuten voor de start aanwezig zijn. Ons park is rookvrij.
T.C. Schiebroek 2
ZOGROEN203
Uit
02-06-2024 11:00
Nr. 14163493
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (3e in poule Groen 2 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HOOGVLIET 2440021321
2.DE DELFTSE HOUT 3430118618
3.HODENPIJL 3430117717
4.TANTHOF DELFT 24202121212
5.SCHIEBROEK 24112111311
6.DELFTSE TENNISBOND 441039159
7.VLAARDINGEN 241128168
8.HOLY 440040240