ZO - Heren

6e klasse Heren Zondag

3e in poule 6e klasse Heren Zondag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 mei
3
HONSELERSDIJK 1
3
`T LOO 3
4
HODENPIJL 1
2
NIEUWERKERK 6
2
AEOLUS-OLEDO 2
4
BERKENRODE 3
2
VERBURCH 1
4
PASSING SHOT 7
Zondag 21 april
0
PASSING SHOT 7
6
HODENPIJL 1
0
BERKENRODE 3
6
HONSELERSDIJK 1
4
`T LOO 3
2
AEOLUS-OLEDO 2

Wedstrijdschema

TV Verburch 1
ZOHERik
Uit
20-05-2024 12:00
Nr. 14128363
Baansoort: Roodzand kunstgras
ZOHERik
T.C. Honselersdijk 1
Thuis
26-05-2024 12:30
Nr. 14137482
Baansoort: Gravel
ZOHERik
L.T.C. Aeolus-Oledo 2
Thuis
02-06-2024 12:00
Nr. 14090015
Baansoort: Gravel

Poule stand (3e in poule 6e klasse Heren Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HONSELERSDIJK 1431018618
2.`T LOO 3431018618
3.HODENPIJL 14211141014
4.PASSING SHOT 74202101410
5.NIEUWERKERK 631028108
6.VERBURCH 131028108
7.BERKENRODE 341127177
8.AEOLUS-OLEDO 240047177

Spelers (4)