VR - Dames Dubbel Gracia Wittenberg

4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 10 mei
3
HODENPIJL 7
1
DE HOEK 4
1
DE AERONAUTEN 3
3
NEVER OUT HOUTRUST 1
4
VERBURCH 8
0
HANENBURG 2
Vrijdag 3 mei
3
HODENPIJL 7
1
HANENBURG 2
Vrijdag 19 april
1
NEVER OUT HOUTRUST 1
3
VERBURCH 8
4
DE HOEK 4
0
DE AERONAUTEN 3

Wedstrijdschema

VR17DDGrac
Never Out Houtrust 1
Thuis
24-05-2024 19:00
Nr. 14114596
Baansoort: Gravel
TV Verburch 8
VR17DDGrac
Uit
07-06-2024 19:00
Nr. 14077447
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (2e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VERBURCH 8330010210
2.HODENPIJL 73300939
3.NEVER OUT HOUTRUST 13201848
4.DE HOEK 43102666
5.DE AERONAUTEN 330032102
6.HANENBURG 230031111

Spelers (4)