ZO = HE 35+

4e klasse Heren 35+ Zondag

2e in poule 4e klasse Heren 35+ Zondag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 mei
4
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2
2
DE RHIJENHOF 2
6
UITHOORN 3
0
MERLENHOVE 1
3
HODENPIJL 1
3
SEGHWAERT 1
Zondag 21 april
6
SEGHWAERT 1
0
UITHOORN 3
2
MERLENHOVE 1
4
HODENPIJL 1
5
HTV BERG EN DAL 1
1
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2

Wedstrijdschema

ZO35HERube
T.C. Uithoorn 3
Thuis
20-05-2024 12:00
Nr. 14135598
Baansoort: Gravel
De Vliegende Hollander 2
ZO35HERube
Uit
02-06-2024 14:00
Nr. 14079563
Baansoort: Gravel

Poule stand (2e in poule 4e klasse Heren 35+ Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HTV BERG EN DAL 1330014414
2.HODENPIJL 14211141014
3.SEGHWAERT 1312012612
4.UITHOORN 34202121212
5.DE VLIEGENDE HOLLANDER 24121111311
6.MERLENHOVE 130125135
7.DE RHIJENHOF 230034144

Spelers (5)

Overige activiteiten

Zaterdag 25 mei
12:30 – 15:30
Comp. dienst za. middag: ZO - HE 35+ Ruben Laguna